Idź do treci
SANKCJA KREDYTU DARMOWEGO

Doskonale wiem, że życie różnie się układa, a gotówka może być potrzebna na już.

prowadzonych spraw
+430
prowadzonych spraw

Pani Kasia zrobiła listę swoich postanowień noworocznych. Niemalże na samym szczycie listy było jedno związane z finansami osobistymi. Nie była to dla Pani Kasi miła perspektywa, ale postanowiła uporządkować swoje finanse. Chciała zrobić z nimi porządek, by nie spędzały jej snu z powiek.

W 2021 roku nasza klientka podpisała umowę kredytu konsolidacyjnego z jednym ze znanych banków. Od tego kredytu zapłaciła wysoką prowizję.

W natłoku codziennych spraw i problemów oraz braku alternatywnych źródeł finansowania, Pani Kasia nie była świadoma ryzyka. Umowa nie zawierała wszystkich informacji wymaganych i gwarantowanych konsumentom ustawą o kredycie konsumenckim.

Dzięki temu wybiegowi koszty kredytu były wysokie. Pani Kasia nie miała pojęcia, że jest wyjście z tej sytuacji, mimo że umowa została już podpisana i jest w trakcie realizacji.

Idąc za swoim postanowieniem noworocznym, zwróciła się do naszej kancelarii z prośbą o pomoc.

Od podpisania umowy kredytowej minął już ponad rok. Nasz zespół prawników przeanalizował umowę i w imieniu klientki złożył oświadczenie do banku o skorzystaniu z sankcji kredytu darmowego. Bank zignorował nasze oświadczenie na etapie pozasądowym. Złożyliśmy pozew do sądu.

Niespodziewanie, już po niecałych 6 miesiącach, otrzymaliśmy pozytywne rozstrzygnięcie sprawy. Pani Kasia odzyskała ponad 10 000 złotych, które wcześniej zapłaciła w odsetkach od kredytu i prowizji.

Nasza praca poskutkowała przekształceniem kredytu w tzw. „kredyt darmowy”. Pani Kasia nie tylko odzyskała dotychczas spłacone odsetki i inne koszty, ale również jej aktualna rata kredytu została zmniejszona tylko do części kapitałowej.

Od tej pory spłaca jedynie kapitał, bez dodatkowych kosztów. Dzięki współpracy z naszym zespołem, Pani Kasia nie tylko spełniła swoje postanowienie noworoczne. Uporządkowała swoje finanse, które wcześniej kosztowały ją dużo nerwów i stresu. Teraz może spokojnie patrzeć w przyszłość i cieszyć się odzyskanymi pieniędzmi.

 

Banki i instytucje finansowe mają wiele do zaoferowania. Niestety, nie zawsze są to uczciwe propozycje.
Pomogę Ci przeanalizować powzięte już zobowiązania, a tym samym odzyskać należny Ci zwrot.

Umów się na konsultację.

Zapraszam.



Sankcja Kredytu Darmowego: Kancelaria zapewnia kompleksowe wsparcie i pomoc w dochodzeniu roszczeń

Sankcja kredytu darmowego to instytucja prawna, która powstała w celu ochrony kredytobiorców przed nieuczciwymi praktykami firm pożyczkowych i innych kredytodawców, działających na rynku finansowym.

Do sankcji kredytu darmowego można się odwołać przede wszystkim w sytuacji, w której kredytodawca narusza przepisy. Chodzi w tym przypadku o postanowienia, które zostały jasno określone w Ustawie o kredycie konsumenckim. Takie naruszenia obejmują m.in.:

 • brak zawarcia umowy na piśmie – dotyczy to w szczególności kredytów i pożyczek online, w przypadku których kredytodawca ma obowiązek podpisania umowy pisemnej z klientem,
 • brak informacji na temat RRSO czy oprocentowania – informacje te są kluczowe dla kredytobiorcy, ponieważ stanowią podstawę do wyliczenia kosztów kredytu,
 • brak informacji dotyczących spłaty kredytu (harmonogramu spłat, terminu spłaty całości zobowiązania, wysokości rat) – brak powyższych zapisów/załączników w umowie stanowi podstawę do odwołania się do sankcji kredytu darmowego.

Wskazane powyżej sytuacje to tylko niektóre przesłanki umożliwiające skorzystanie z omawianej instytucji prawnej. Jest ich znacznie więcej.

Siedziba Kancelarii mieści się w Lublinie, przy czym jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z innych miast. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie postępowania. Współpracę rozpoczynamy od szczegółowej analizy umowy kredytowej, co stanowi punkt wyjścia dla dalszych naszych działań. W sytuacji, w której bank lub inna firma pożyczkowa ignoruje oświadczenie Klienta o skorzystaniu z sankcji kredytu darmowego, sprawę kierujemy do sądu. Zapewniamy:

 • pomoc w przygotowaniu pozwu,
 • sporządzenie wymaganej dokumentacji,
 • reprezentację Klienta przed sądem.

Masz wątpliwość, czy Twoja umowa kredytowa została sformułowana prawidłowo? Pozostajemy do dyspozycji. Przeanalizujemy zapisy umowy, a w sytuacji, w której zaistnieją ku temu podstawy pomożemy Ci skorzystać z sankcji kredytu darmowego.

KLIENCI O NAS

Anna Matusiak
Chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalne podejście do klienta, a także za szybkość i skuteczność działania. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu radcy prawnego Adama Saj w ciągu kilku tygodni odzyskałam należne mi środki, o które walczyłam bezskutecznie od ponad roku.
Panie Adamie bardzo dziękuję za pomoc oraz zaangażowanie.
Anna Matusiak
Piotrek Nowacki
Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii, odzyskałem należne mi środki. Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie, o każdym kroku byłem informowany a po zakończeniu sprawy otrzymałem pełne podsumowanie. Z czystym sumieniem polecam!
Piotrek Nowacki
Adrian Maciejny
Współpraca z Kancelarią na plus .Tak jak w umówie pieniądze wypłacone na czas .Szczegółowe rozliczenie z prowadzonych spraw.Polecam.
Adrian Maciejny
Karolina Bocheńska
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią. Odzyskałam należności, których sama nie zdołałabym odzyskać. Współpraca na plus, Polecam! :)
Karolina Bocheńska
Marcin Szustkowski
Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez Kancelarie udało się odzyskać prawie 10 tyś złotych których nigdy bym się nie spodziewał
polecam każdemu kto brał kredyty bo okazuje się że można naprawdę dużo zyskać
Marcin Szustkowski
Piotr Pańkowski
Polecam mecenasa Saja, w szczególności w sprawach z obszaru finansów, takich jak kredyty frankowe, czy problemy z polisolokatami.
Piotr Pańkowski
Gabriela Slozowska
Witam. Jestem przeszczęśliwa, że udało się odzyskać sporą kwotę pieniędzy. Kancelaria działa bardzo prężnie , solidnie i uczciwie. Polecam wszystkim, którzy mają kłopot z odzyskaniem pieniędzy z kredytów lub innych spraw finansowych. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam.
Gabriela Slozowska
Dawid Kalinowski
Fachowa obsługa, rzetelna firma, sprawne procedowanie wniosków o zwrot prowizji.
Zdecydowanie polecam!
Dawid Kalinowski
Barbara Renczkowska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybko odzyskane środki. Szczegółowo wykazane w korespondencji. Bardzo polecam :)
Barbara Renczkowska
Dawid Kalinowski
Fachowa obsługa, rzetelna firma, sprawne procedowanie wniosków o zwrot prowizji.
Zdecydowanie polecam!
Dawid Kalinowski
Barbara Renczkowska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybko odzyskane środki. Szczegółowo wykazane w korespondencji. Bardzo polecam :)
Barbara Renczkowska
Anna
Współpraca z Kancelarią to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i uczciwość. Kancelaria działa szybko i skutecznie nie sądziłam, że uda odzyskać się tak duża kwotę w tak krótkim czasie. Polecam !
Anna
Anna Łosek-Karb
Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią, Bardzo rzetelna, szybka, sprawna obsługa, bardzo miły kontakt , fachowe doradztwo.
Anna Łosek-Karb
OJCIEC MATEUSZ
Polecam Kancelarie :) 1 rozliczenie zwrotów prowizji już przyniosło mi zastrzyk gotówki . Gdyby nie kancelaria nawet bym o niczym nie wiedział :)
OJCIEC MATEUSZ
Wiesława Witek
Bardzo polecam Kancelarię. Super pomocni, sprawna obsługa i kontakt.
Wiesława Witek
Dorota Ziólkowska
Polecam kancelarię , która jest godna zaufania.Pełen profesjonalizm.
Dorota Ziólkowska
Sandra Potochnyk
Bardzo szybkie działanie. Kancelarii Pana Adama udało się uzyskać dodatkowe środki ze spłaconych kredytów. Gdyby nie kancelaria nie wiedziałabym, że można coś zdziałać w tej kwestii
Sandra Potochnyk
Katarzyna Domańska
Szybko i sprawnie odzyskane pieniądze od banków. Super sprawa! Polecam wszystkim.
Katarzyna Domańska
Klaudiusz Owczarenko
Najuczciwsza wspaniałe i rzeczowo działająca formą. Gorąco polecam.
Klaudiusz Owczarenko
Marek Bartkowski
Jestem bardzo zadowolony z efektów firma jest sumienna beż żadnych ukrytych kosztów i praktyczne beż własnego zaangażowania poprostu wypełniasz papiery i czekas na pieniądze polecam
Marek Bartkowski
Przemysław Dudziński
Jestem ogromnie zadowolony ze współpracy. Za każdym razem kiedy dzwoniłem był kontakt. Wszystko sprawnie przebiegło. Dziękuję raz jeszcze za odzyskanie pieniedzy. Polecam Kancelarie!
Przemysław Dudziński
Błażej Chybicki
Polecam! Bardzo dobry kontakt i obsługa.
Błażej Chybicki
Dan Chr
Najlepsza kancelaria pod słońcem solidni słowni i profesjonalni
Dan Chr
Magdalena Szewczyk
Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję za pomoc. "Fajna" suma wpadła na moje konto. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim.
Magdalena Szewczyk
Iwona Bienias
Polecam współpracę z kancelarią. Bardzo dziękuję.
Iwona Bienias
PIOTR WOLSKI
Jestem zadowolony ze sprawnej realizacji umowy zwrotu prowizji bankowych - czas realizacji około 1 miesiąca.
PIOTR WOLSKI
POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Kontakt w sprawie pomocy prawnej ze strony kancelarii Adam Saj

  Imię *

  Nazwisko

  Adres email *

  Numer telefonu

  Twoja wiadomość *

  Załącznik plik (zip, doc, jpg)

  Wysyłając nam wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytania – W takim przypadku Twoje dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. lit. a RODO. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie pisząc na adres administratora danych osobowych. Jeśli za pośrednictwem formularza wyślesz nam umowy lub inne dokumenty w celu przeprowadzenia bezpłatnej analizy, Twoje dane będziemy przetwarzali na podstawie należytego wykonania umowy tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. b RODO.

  Więcej o bezpieczeństwie Twoich danych osobowych dowiesz się z naszej Polityki prywatności