Idź do treci
POLISOLOKATY

Dbasz o swoją rodzinę, chcesz zapewnić jej dobrą finansową przyszłość. Masz oszczędności, ale próbujesz je pomnożyć, żeby Twoi bliscy byli zabezpieczeni?

odzyskanych roszczeń z polisolokat
+4 MLN
odzyskanych roszczeń z polisolokat

Dokładnie o tym myślał Pan Andrzej. Chciał bezpiecznie ulokować oszczędności, a tym samym zabezpieczyć przyszłość finansową swoich dzieci.

Co prawda myślał o lokacie w banku, ale po konsultacji z pośrednikiem zdecydował się na polisolokatę.

W tym czasie produkt ten był przedstawiany jako doskonała alternatywa dla lokat – bezpieczna, nieobarczona ryzykiem, a tym samym gwarantująca pewne zyski.

Jednym słowem, produkt idealnie dopasowany do potrzeb Pana Andrzeja. Zadowolony, podpisał umowę i co miesiąc uiszczał dość wysoką składkę.

Niestety, sprawdzając stan swojej polisolokaty, Pan Andrzej zauważył znaczne straty, a nie zyski, które mu obiecywano. Wypowiedział umowę.

Towarzystwo ubezpieczeń wypłaciło swojemu klientowi jedynie 20.650 zł, nie 38.000 zł, które zostały wpłacone w składkach.

W taki sposób Pan Andrzej stracił 17.350 zł. Widząc tę rażącą niesprawiedliwość i nieuczciwość, zgłosił się ze swoim problemem do mojej kancelarii.

Praca mojego zespołu zaowocowała wygraną sprawą w sądzie. Pan Andrzej odzyskał całą utraconą kwotę wraz z odsetkami za opóźnienie i zwrot kosztów procesowych.

Nie wszystkie przypadki są beznadziejne. W wielu problemach mogę pomóc i wywalczyć uczciwe rozwiązanie dla Ciebie.

Umów się na konsultację.
Zapraszam.

 

 

Polisolokaty: Kancelaria zapewnia kompleksowe wsparcie i pomoc w odzyskaniu środków

Polisolokata stanowi szczególny rodzaj długoterminowego instrumentu finansowego. Łączy w sobie ubezpieczenie na życie i produkt inwestycyjny. W wielu przypadkach rozwiązanie umowy polisolokaty wiąże się z dużymi stratami po stronie inwestora, który – zgodnie z orzecznictwem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej – ma prawo wnioskować o unieważnienie polisolokaty i wypłatę wszystkich środków.

Historie naszych Klientów dowodzą, że samodzielne odzyskanie polisolokaty w pełnej wysokości wpłaconych środków może być trudne lub wręcz niemożliwe. Tymczasem 2 lutego 2023 roku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał wyrok dotyczący umowy grupowego ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym tzw. „uni-linked”, powszechnie znanego właśnie jako „polisolokata”. Trybunał potwierdził, że niejasne i niezrozumiałe postanowienia umowy mogą stanowić nieuczciwą praktykę rynkową. Trybunał wprost wskazał, że konsument ma prawo do żądania stwierdzenia nieważności umowy ubezpieczenia, czego dalej idącym skutkiem jest odzyskanie od ubezpieczyciela wszystkich środków z takiej polisolokaty.

W sytuacji, w której ubezpieczyciel nie zgadza się na unieważnienie polisolokaty pozew powinien trafić do sądu. Jako Kancelaria wyspecjalizowana w obsłudze sporów z ubezpieczycielami zapewniamy wsparcie merytoryczne i pomoc prawną inwestorom, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze podobnie jak Pan Andrzej.

Siedzibą Kancelarii jest Lublin, jednak naszą pomoc kierujemy także do mieszkańców innych miast. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze spraw wynikających z próby unieważnienia polisolokaty i odzyskania wpłaconych środków. To pozwala nam na gruntowną analizę sytuacji Klienta i wskazanie najlepszej drogi działania. Zapewniamy przy tym kompleksowe wsparcie i obsługę prawną na każdym etapie toczącego się postępowania:
. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

KLIENCI O NAS

Anna Matusiak
Chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalne podejście do klienta, a także za szybkość i skuteczność działania. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu radcy prawnego Adama Saj w ciągu kilku tygodni odzyskałam należne mi środki, o które walczyłam bezskutecznie od ponad roku.
Panie Adamie bardzo dziękuję za pomoc oraz zaangażowanie.
Anna Matusiak
Piotrek Nowacki
Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii, odzyskałem należne mi środki. Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie, o każdym kroku byłem informowany a po zakończeniu sprawy otrzymałem pełne podsumowanie. Z czystym sumieniem polecam!
Piotrek Nowacki
Adrian Maciejny
Współpraca z Kancelarią na plus .Tak jak w umówie pieniądze wypłacone na czas .Szczegółowe rozliczenie z prowadzonych spraw.Polecam.
Adrian Maciejny
Karolina Bocheńska
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią. Odzyskałam należności, których sama nie zdołałabym odzyskać. Współpraca na plus, Polecam! :)
Karolina Bocheńska
Marcin Szustkowski
Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez Kancelarie udało się odzyskać prawie 10 tyś złotych których nigdy bym się nie spodziewał
polecam każdemu kto brał kredyty bo okazuje się że można naprawdę dużo zyskać
Marcin Szustkowski
Piotr Pańkowski
Polecam mecenasa Saja, w szczególności w sprawach z obszaru finansów, takich jak kredyty frankowe, czy problemy z polisolokatami.
Piotr Pańkowski
Gabriela Slozowska
Witam. Jestem przeszczęśliwa, że udało się odzyskać sporą kwotę pieniędzy. Kancelaria działa bardzo prężnie , solidnie i uczciwie. Polecam wszystkim, którzy mają kłopot z odzyskaniem pieniędzy z kredytów lub innych spraw finansowych. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam.
Gabriela Slozowska
Dawid Kalinowski
Fachowa obsługa, rzetelna firma, sprawne procedowanie wniosków o zwrot prowizji.
Zdecydowanie polecam!
Dawid Kalinowski
Barbara Renczkowska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybko odzyskane środki. Szczegółowo wykazane w korespondencji. Bardzo polecam :)
Barbara Renczkowska
Dawid Kalinowski
Fachowa obsługa, rzetelna firma, sprawne procedowanie wniosków o zwrot prowizji.
Zdecydowanie polecam!
Dawid Kalinowski
Barbara Renczkowska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybko odzyskane środki. Szczegółowo wykazane w korespondencji. Bardzo polecam :)
Barbara Renczkowska
Anna
Współpraca z Kancelarią to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i uczciwość. Kancelaria działa szybko i skutecznie nie sądziłam, że uda odzyskać się tak duża kwotę w tak krótkim czasie. Polecam !
Anna
Anna Łosek-Karb
Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią, Bardzo rzetelna, szybka, sprawna obsługa, bardzo miły kontakt , fachowe doradztwo.
Anna Łosek-Karb
OJCIEC MATEUSZ
Polecam Kancelarie :) 1 rozliczenie zwrotów prowizji już przyniosło mi zastrzyk gotówki . Gdyby nie kancelaria nawet bym o niczym nie wiedział :)
OJCIEC MATEUSZ
Wiesława Witek
Bardzo polecam Kancelarię. Super pomocni, sprawna obsługa i kontakt.
Wiesława Witek
Dorota Ziólkowska
Polecam kancelarię , która jest godna zaufania.Pełen profesjonalizm.
Dorota Ziólkowska
Sandra Potochnyk
Bardzo szybkie działanie. Kancelarii Pana Adama udało się uzyskać dodatkowe środki ze spłaconych kredytów. Gdyby nie kancelaria nie wiedziałabym, że można coś zdziałać w tej kwestii
Sandra Potochnyk
Katarzyna Domańska
Szybko i sprawnie odzyskane pieniądze od banków. Super sprawa! Polecam wszystkim.
Katarzyna Domańska
Klaudiusz Owczarenko
Najuczciwsza wspaniałe i rzeczowo działająca formą. Gorąco polecam.
Klaudiusz Owczarenko
Marek Bartkowski
Jestem bardzo zadowolony z efektów firma jest sumienna beż żadnych ukrytych kosztów i praktyczne beż własnego zaangażowania poprostu wypełniasz papiery i czekas na pieniądze polecam
Marek Bartkowski
Przemysław Dudziński
Jestem ogromnie zadowolony ze współpracy. Za każdym razem kiedy dzwoniłem był kontakt. Wszystko sprawnie przebiegło. Dziękuję raz jeszcze za odzyskanie pieniedzy. Polecam Kancelarie!
Przemysław Dudziński
Błażej Chybicki
Polecam! Bardzo dobry kontakt i obsługa.
Błażej Chybicki
Dan Chr
Najlepsza kancelaria pod słońcem solidni słowni i profesjonalni
Dan Chr
Magdalena Szewczyk
Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję za pomoc. "Fajna" suma wpadła na moje konto. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim.
Magdalena Szewczyk
Iwona Bienias
Polecam współpracę z kancelarią. Bardzo dziękuję.
Iwona Bienias
PIOTR WOLSKI
Jestem zadowolony ze sprawnej realizacji umowy zwrotu prowizji bankowych - czas realizacji około 1 miesiąca.
PIOTR WOLSKI
POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Kontakt w sprawie pomocy prawnej ze strony kancelarii Adam Saj

  Imię *

  Nazwisko

  Adres email *

  Numer telefonu

  Twoja wiadomość *

  Załącznik plik (zip, doc, jpg)

  Wysyłając nam wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytania – W takim przypadku Twoje dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. lit. a RODO. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie pisząc na adres administratora danych osobowych. Jeśli za pośrednictwem formularza wyślesz nam umowy lub inne dokumenty w celu przeprowadzenia bezpłatnej analizy, Twoje dane będziemy przetwarzali na podstawie należytego wykonania umowy tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. b RODO.

  Więcej o bezpieczeństwie Twoich danych osobowych dowiesz się z naszej Polityki prywatności