Idź do treci
USŁUGI KANCELARII

Liczby nie kłamią. Potrafimy odzyskać Twoje pieniądze.

SPRAWY FRANKOWE

SPRAWY FRANKOWE

Rosnące raty. Stale rosnąca wysokość zadłużenia w obcej walucie. Pomożemy Ci unieważnić umowę kredytową bądź usunąć z niej nieuczciwe postanowienia przeliczeniowe banku. Odzyskujemy zawyżoną spłatę kredytu frankowego. Odzyskamy Twoje pieniądze.

czytaj więcej
POLISOLOKATY

POLISOLOKATY

Chcąc zabezpieczyć przyszłość swoją i swojej rodziny zainwestowałeś oszczędności w polisolokaty?
Walczymy z ryzykownymi umowami licznych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki nam odzyskasz nie tylko stracone pieniądze, ale również poczucie sprawiedliwości.

czytaj więcej
ODSZKODOWANIA

ODSZKODOWANIA

Byłeś uczestnikiem wypadku komunikacyjnego? A może ktoś z Twoich bliskich zmarł w wyniku takiego? Masz prawo do odszkodowania. Pomagamy na każdym etapie, począwszy od zgłoszenia roszczeń do ubezpieczyciela, aż po uzyskanie rozstrzygnięcia w sądzie.

czytaj więcej
SANKCJA KREDYTU DARMOWEGO

SANKCJA KREDYTU DARMOWEGO

Twoja umowa kredytowa jest wadliwa? W takiej sytuacji możesz spłacić tylko pożyczoną kwotę. Prowizja oraz odsetki pozostaną w Twojej kieszeni. Zobacz jak możemy Ci pomóc.

czytaj więcej

Oferowane przez Kancelarię Radcy Prawnego usługi koncentrują się na działaniach zmierzających do odzyskania należnych Klientom środków finansowych, w tym odszkodowań i kosztów wynikających z podpisania wadliwych umów kredytowych i pożyczkowych. Wysoka specjalizacja w tym zakresie przekłada się na bardzo dobre efekty, które w powiązaniu z kompleksowym charakterem świadczonych usług decydują o zadowoleniu i satysfakcji Klientów.

Nasz Zespół od lat podejmuje kroki prawne, których celem jest nie tylko odzyskanie środków pieniężnych, ale również poczucia sprawiedliwości. Usługi prawne kierujemy do Klientów z całego kraju, podejmując się obsługi spraw o różnym stopniu złożoności. Wyróżnia nas indywidualne podejście, które poparte wiedzą i doświadczeniem pozwala na rzeczową analizę przedłożonej przez Klienta dokumentacji i wybór najbardziej skutecznej drogi postępowania.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Jesteśmy Kancelarią o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizujemy się w dochodzeniu roszczeń. Usługi prawne świadczymy z poszanowaniem obowiązującego prawa, zachowaniem najwyższych standardów etycznych i zaangażowaniem w sprawę Klienta.

Wyróżnia nas:

  • Doświadczenie

Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług prawnych, obsłudze spraw trudnych i złożonych, których przedmiotem są roszczenia. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują wysoką skuteczność i niesienie pomocy Klientom, którzy nie byli w stanie uzyskać wsparcia gdzie indziej.

  • Indywidualne podejście

Każdy Klient jest dla nas ważny. Dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, jednocześnie cały czas koncentrujemy się na skuteczności podejmowanych działań i osiąganiu zamierzonych celów.

  • Stałe wsparcie

Nasz Zespół jest zawsze gotowy do pomocy. Oferujemy wsparcie doradcze, reprezentację Klienta w trakcie mediacji, pomoc w przygotowaniu dokumentacji procesowej i dowodowej, reprezentację procesową Klientów.

 

 

Klientów pragnących dochodzić swoich roszczeń w ramach postępowań polubownych lub sądowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Kancelarii, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i udzieli niezbędnego doradztwa.

KLIENCI O NAS

Anna Matusiak
Chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalne podejście do klienta, a także za szybkość i skuteczność działania. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu radcy prawnego Adama Saj w ciągu kilku tygodni odzyskałam należne mi środki, o które walczyłam bezskutecznie od ponad roku.
Panie Adamie bardzo dziękuję za pomoc oraz zaangażowanie.
Anna Matusiak
Piotrek Nowacki
Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii, odzyskałem należne mi środki. Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie, o każdym kroku byłem informowany a po zakończeniu sprawy otrzymałem pełne podsumowanie. Z czystym sumieniem polecam!
Piotrek Nowacki
Adrian Maciejny
Współpraca z Kancelarią na plus .Tak jak w umówie pieniądze wypłacone na czas .Szczegółowe rozliczenie z prowadzonych spraw.Polecam.
Adrian Maciejny
Karolina Bocheńska
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią. Odzyskałam należności, których sama nie zdołałabym odzyskać. Współpraca na plus, Polecam! :)
Karolina Bocheńska
Marcin Szustkowski
Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez Kancelarie udało się odzyskać prawie 10 tyś złotych których nigdy bym się nie spodziewał
polecam każdemu kto brał kredyty bo okazuje się że można naprawdę dużo zyskać
Marcin Szustkowski
Piotr Pańkowski
Polecam mecenasa Saja, w szczególności w sprawach z obszaru finansów, takich jak kredyty frankowe, czy problemy z polisolokatami.
Piotr Pańkowski
Gabriela Slozowska
Witam. Jestem przeszczęśliwa, że udało się odzyskać sporą kwotę pieniędzy. Kancelaria działa bardzo prężnie , solidnie i uczciwie. Polecam wszystkim, którzy mają kłopot z odzyskaniem pieniędzy z kredytów lub innych spraw finansowych. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam.
Gabriela Slozowska
Dawid Kalinowski
Fachowa obsługa, rzetelna firma, sprawne procedowanie wniosków o zwrot prowizji.
Zdecydowanie polecam!
Dawid Kalinowski
Barbara Renczkowska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybko odzyskane środki. Szczegółowo wykazane w korespondencji. Bardzo polecam :)
Barbara Renczkowska
Dawid Kalinowski
Fachowa obsługa, rzetelna firma, sprawne procedowanie wniosków o zwrot prowizji.
Zdecydowanie polecam!
Dawid Kalinowski
Barbara Renczkowska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybko odzyskane środki. Szczegółowo wykazane w korespondencji. Bardzo polecam :)
Barbara Renczkowska
Anna
Współpraca z Kancelarią to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i uczciwość. Kancelaria działa szybko i skutecznie nie sądziłam, że uda odzyskać się tak duża kwotę w tak krótkim czasie. Polecam !
Anna
Anna Łosek-Karb
Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią, Bardzo rzetelna, szybka, sprawna obsługa, bardzo miły kontakt , fachowe doradztwo.
Anna Łosek-Karb
OJCIEC MATEUSZ
Polecam Kancelarie :) 1 rozliczenie zwrotów prowizji już przyniosło mi zastrzyk gotówki . Gdyby nie kancelaria nawet bym o niczym nie wiedział :)
OJCIEC MATEUSZ
Wiesława Witek
Bardzo polecam Kancelarię. Super pomocni, sprawna obsługa i kontakt.
Wiesława Witek
Dorota Ziólkowska
Polecam kancelarię , która jest godna zaufania.Pełen profesjonalizm.
Dorota Ziólkowska
Sandra Potochnyk
Bardzo szybkie działanie. Kancelarii Pana Adama udało się uzyskać dodatkowe środki ze spłaconych kredytów. Gdyby nie kancelaria nie wiedziałabym, że można coś zdziałać w tej kwestii
Sandra Potochnyk
Katarzyna Domańska
Szybko i sprawnie odzyskane pieniądze od banków. Super sprawa! Polecam wszystkim.
Katarzyna Domańska
Klaudiusz Owczarenko
Najuczciwsza wspaniałe i rzeczowo działająca formą. Gorąco polecam.
Klaudiusz Owczarenko
Marek Bartkowski
Jestem bardzo zadowolony z efektów firma jest sumienna beż żadnych ukrytych kosztów i praktyczne beż własnego zaangażowania poprostu wypełniasz papiery i czekas na pieniądze polecam
Marek Bartkowski
Przemysław Dudziński
Jestem ogromnie zadowolony ze współpracy. Za każdym razem kiedy dzwoniłem był kontakt. Wszystko sprawnie przebiegło. Dziękuję raz jeszcze za odzyskanie pieniedzy. Polecam Kancelarie!
Przemysław Dudziński
Błażej Chybicki
Polecam! Bardzo dobry kontakt i obsługa.
Błażej Chybicki
Dan Chr
Najlepsza kancelaria pod słońcem solidni słowni i profesjonalni
Dan Chr
Magdalena Szewczyk
Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję za pomoc. "Fajna" suma wpadła na moje konto. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim.
Magdalena Szewczyk
Iwona Bienias
Polecam współpracę z kancelarią. Bardzo dziękuję.
Iwona Bienias
PIOTR WOLSKI
Jestem zadowolony ze sprawnej realizacji umowy zwrotu prowizji bankowych - czas realizacji około 1 miesiąca.
PIOTR WOLSKI
POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Kontakt w sprawie pomocy prawnej ze strony kancelarii Adam Saj

  Imię *

  Nazwisko

  Adres email *

  Numer telefonu

  Twoja wiadomość *

  Załącznik plik (zip, doc, jpg)

  Wysyłając nam wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytania – W takim przypadku Twoje dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. lit. a RODO. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie pisząc na adres administratora danych osobowych. Jeśli za pośrednictwem formularza wyślesz nam umowy lub inne dokumenty w celu przeprowadzenia bezpłatnej analizy, Twoje dane będziemy przetwarzali na podstawie należytego wykonania umowy tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. b RODO.

  Więcej o bezpieczeństwie Twoich danych osobowych dowiesz się z naszej Polityki prywatności