Idź do treci
ODSZKODOWANIA

Brałeś udział w wypadku, jednak nie otrzymałeś odszkodowania? Przyznana kwota wydaje Ci się za mała? A może ubezpieczyciel kwestionuje Twój uraz, leczenie, a nawet sam wypadek?

roszczeń odszkodowawczych w toku
+5 MLN
roszczeń odszkodowawczych w toku

Nasi klienci spotykają się z takimi problemami i powierzają dochodzenie swoich praw mojej kancelarii.

Zdecydowana większość wypadków to wypadki komunikacyjne. W takim właśnie uczestniczył Pan Krzysztof.

W drodze na wesele chrześnicy zatrzymał się, by przepuścić na przejściu dla pieszych matkę z dzieckiem. Niestety rozpędzony samochód jadący za nim nie zdołał wyhamować.

Mimo zapiętych pasów siła uderzenia była tak duża, że spowodowała szarpnięcie głową do przodu, a potem do tyłu. Ucierpiało też kolano Pana Krzysztofa.

Póki był w szoku, nie czuł i nie zgłaszał swoich urazów, a badania w szpitalu, gdzie został przewieziony karetką, nie wykazały złamań. Doba spędzona w szpitalu również nie ujawniła żadnych urazów.

Dopiero gdy Pan Krzysztof wrócił do domu, a cały stres opadł, zaczął zmagać się z bardzo silnymi bólami głowy i pleców oraz wymiotami. Gdy próbował wstać, kręciło mu się w głowie.

Neurolog zdiagnozował skręcenie i naderwanie odcinka szyjnego kręgosłupa. Przestrzegł mojego klienta, że takie dolegliwości mogą towarzyszyć mu nawet przez kilka miesięcy.

Po kilku tygodniach rekonwalescencji i rehabilitacji ból nadal mu doskwierał. Pan Krzysztof zgłosił się do ubezpieczyciela. Otrzymał 500 zł zadośćuczynienia.

Taka kwota nawet częściowo nie pokrywała kosztów, które poniósł i miał jeszcze ponosić Pan Krzysztof w konsekwencji wypadku.

Po kilku miesiącach nie tylko wydatki związane z urazem zaczęły się piętrzyć. Okazało się, że w wyniku stłuczenia kolana Pan Krzysztof nie może już jeździć na rowerze. Była to jego ulubiona forma spędzania wolnego czasu.

Czara goryczy przelała się. Postanowił zgłosić się ze sporem z ubezpieczycielem do nas.

Analizując sprawę, mieliśmy podstawy do zgłoszenia roszczeń:

 • z tytułu opieki, którą nad Panem Krzysztofem sprawowała żona,
 • zwrotu równowartości poniesionej szkody z tytułu zniszczenia porcelanowej zastawy z Ćmielowa (prezentu weselnego), który został zniszczony w wyniku wypadku,
 • zwrotu kosztów prywatnej opieki lekarskiej,
 • zadośćuczynienia za cierpienie psychiczne z powodu absencji na weselu chrześnicy,
 • nawet brak możliwości wyjazdów na rowerowe wycieczki mógł być jednym z czynników wpływających na wysokość zadośćuczynienia.

Niestety, podczas szczegółowej rozmowy okazało się, że Pan Krzysztof samodzielnie starał się o zwiększenie kwoty zadośćuczynienia, które, jak przypominam, wynosiło 500 zł.

Po kilku interwencjach telefonicznych i mailowych, ubezpieczyciel zaproponował dopłatę w wysokości 1500 zł.

Zmęczony i zrezygnowany, Pan Krzysztof zgodził się na zaproponowane warunki i podpisał ugodę, a ubezpieczyciel przelał mu na konto dodatkowe pieniądze.

Ugoda zawierała oświadczenie o zrzeczeniu się wszelkich dalszych roszczeń. To wykluczyło dochodzenie zadośćuczynienia i odszkodowania na drodze sądowej.

Nie bądź jak Pan Krzysztof i nie popełniaj jego błędu. Nie podpisuj ugody z ubezpieczycielem, jeśli masz wrażenie, że zaniżył odszkodowanie lub proponuje dopłatę kilkuset złotych.

Zgłoś się do mnie. Kancelaria zajmie się Twoją sprawą całościowo. Dzięki naszym działaniom masz możliwość odzyskania co najmniej kilku tysięcy złotych.

Kancelaria Prawna Odszkodowania

Towarzystwa ubezpieczeniowe żerują na obawach i niewiedzy osób poszkodowanych konsekwentnie odmawiając wypłaty lub zaniżając kwotę przyznanego odszkodowania. Jako Kancelaria Odszkodowawcza specjalizujemy się w obsłudze spraw wynikających ze sporów z ubezpieczycielami. Obsługujemy sprawy na etapie postępowania polubownego przedsądowego, jak i postępowania sądowego.

Nasi prawnicy – Radca Prawny i Adwokat – to specjaliści w swojej dziedzinie. Każdy spór o odszkodowania poddajemy skrupulatnej analizie, na podstawie której oceniamy zasadność wstępowania na drogę postępowania sądowego i zakres odszkodowania/odszkodowań, o jakie możemy wnioskować. Przykład tego jak działamy ilustruje przypadek pana Krzysztofa, który – gdyby nie podpisał ugody z ubezpieczycielem – mógłby starać się o zadośćuczynienie z co najmniej kilku tytułów.

Siedziba Kancelarii mieści się w Lublinie. Do współpracy zachęcamy klientów indywidualnych, którzy ucierpieli w wypadkach komunikacyjnych lub ponieśli szkodę/szkody w wyniku innych zdarzeń oraz przedsiębiorców i organizacje. Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu prawa odszkodowawczego i niezbędne kompetencje. To pozwala nam na:

 • gruntowną analizę sprawy i ocenę możliwości podjęcia określonych kroków prawnych (w niektórych przypadkach możemy zyskać więcej kierując sprawę do sądu, w innych bardziej korzystna może być dla nas ugoda z ubezpieczycielem),
 • przygotowanie wymaganej dokumentacji,
 • reprezentowanie interesów klienta przed sądem.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z profilem naszej działalności w zakresie możliwości uzyskania odszkodowania. Prawo staje w tym przypadku po stronie poszkodowanego, niestety nie każdy z nas wie jak dochodzić swoich roszczeń od nierzetelnego ubezpieczyciela. Ze względu na posiadane zasoby, towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często nie biorą na siebie odpowiedzialności za zaistniałe zdarzenie lub starają się ograniczyć jej zakres do absolutnego minimum.

KLIENCI O NAS

Anna Matusiak
Chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalne podejście do klienta, a także za szybkość i skuteczność działania. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu radcy prawnego Adama Saj w ciągu kilku tygodni odzyskałam należne mi środki, o które walczyłam bezskutecznie od ponad roku.
Panie Adamie bardzo dziękuję za pomoc oraz zaangażowanie.
Anna Matusiak
Piotrek Nowacki
Jestem bardzo zadowolony z usług kancelarii, odzyskałem należne mi środki. Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie, o każdym kroku byłem informowany a po zakończeniu sprawy otrzymałem pełne podsumowanie. Z czystym sumieniem polecam!
Piotrek Nowacki
Adrian Maciejny
Współpraca z Kancelarią na plus .Tak jak w umówie pieniądze wypłacone na czas .Szczegółowe rozliczenie z prowadzonych spraw.Polecam.
Adrian Maciejny
Karolina Bocheńska
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią. Odzyskałam należności, których sama nie zdołałabym odzyskać. Współpraca na plus, Polecam! :)
Karolina Bocheńska
Marcin Szustkowski
Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez Kancelarie udało się odzyskać prawie 10 tyś złotych których nigdy bym się nie spodziewał
polecam każdemu kto brał kredyty bo okazuje się że można naprawdę dużo zyskać
Marcin Szustkowski
Piotr Pańkowski
Polecam mecenasa Saja, w szczególności w sprawach z obszaru finansów, takich jak kredyty frankowe, czy problemy z polisolokatami.
Piotr Pańkowski
Gabriela Slozowska
Witam. Jestem przeszczęśliwa, że udało się odzyskać sporą kwotę pieniędzy. Kancelaria działa bardzo prężnie , solidnie i uczciwie. Polecam wszystkim, którzy mają kłopot z odzyskaniem pieniędzy z kredytów lub innych spraw finansowych. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam.
Gabriela Slozowska
Dawid Kalinowski
Fachowa obsługa, rzetelna firma, sprawne procedowanie wniosków o zwrot prowizji.
Zdecydowanie polecam!
Dawid Kalinowski
Barbara Renczkowska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybko odzyskane środki. Szczegółowo wykazane w korespondencji. Bardzo polecam :)
Barbara Renczkowska
Dawid Kalinowski
Fachowa obsługa, rzetelna firma, sprawne procedowanie wniosków o zwrot prowizji.
Zdecydowanie polecam!
Dawid Kalinowski
Barbara Renczkowska
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybko odzyskane środki. Szczegółowo wykazane w korespondencji. Bardzo polecam :)
Barbara Renczkowska
Anna
Współpraca z Kancelarią to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i uczciwość. Kancelaria działa szybko i skutecznie nie sądziłam, że uda odzyskać się tak duża kwotę w tak krótkim czasie. Polecam !
Anna
Anna Łosek-Karb
Serdecznie polecam współpracę z Kancelarią, Bardzo rzetelna, szybka, sprawna obsługa, bardzo miły kontakt , fachowe doradztwo.
Anna Łosek-Karb
OJCIEC MATEUSZ
Polecam Kancelarie :) 1 rozliczenie zwrotów prowizji już przyniosło mi zastrzyk gotówki . Gdyby nie kancelaria nawet bym o niczym nie wiedział :)
OJCIEC MATEUSZ
Wiesława Witek
Bardzo polecam Kancelarię. Super pomocni, sprawna obsługa i kontakt.
Wiesława Witek
Dorota Ziólkowska
Polecam kancelarię , która jest godna zaufania.Pełen profesjonalizm.
Dorota Ziólkowska
Sandra Potochnyk
Bardzo szybkie działanie. Kancelarii Pana Adama udało się uzyskać dodatkowe środki ze spłaconych kredytów. Gdyby nie kancelaria nie wiedziałabym, że można coś zdziałać w tej kwestii
Sandra Potochnyk
Katarzyna Domańska
Szybko i sprawnie odzyskane pieniądze od banków. Super sprawa! Polecam wszystkim.
Katarzyna Domańska
Klaudiusz Owczarenko
Najuczciwsza wspaniałe i rzeczowo działająca formą. Gorąco polecam.
Klaudiusz Owczarenko
Marek Bartkowski
Jestem bardzo zadowolony z efektów firma jest sumienna beż żadnych ukrytych kosztów i praktyczne beż własnego zaangażowania poprostu wypełniasz papiery i czekas na pieniądze polecam
Marek Bartkowski
Przemysław Dudziński
Jestem ogromnie zadowolony ze współpracy. Za każdym razem kiedy dzwoniłem był kontakt. Wszystko sprawnie przebiegło. Dziękuję raz jeszcze za odzyskanie pieniedzy. Polecam Kancelarie!
Przemysław Dudziński
Błażej Chybicki
Polecam! Bardzo dobry kontakt i obsługa.
Błażej Chybicki
Dan Chr
Najlepsza kancelaria pod słońcem solidni słowni i profesjonalni
Dan Chr
Magdalena Szewczyk
Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję za pomoc. "Fajna" suma wpadła na moje konto. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim.
Magdalena Szewczyk
Iwona Bienias
Polecam współpracę z kancelarią. Bardzo dziękuję.
Iwona Bienias
PIOTR WOLSKI
Jestem zadowolony ze sprawnej realizacji umowy zwrotu prowizji bankowych - czas realizacji około 1 miesiąca.
PIOTR WOLSKI
POTRZEBUJESZ POMOCY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Kontakt w sprawie pomocy prawnej ze strony kancelarii Adam Saj

  Imię *

  Nazwisko

  Adres email *

  Numer telefonu

  Twoja wiadomość *

  Załącznik plik (zip, doc, jpg)

  Wysyłając nam wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytania – W takim przypadku Twoje dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. lit. a RODO. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie pisząc na adres administratora danych osobowych. Jeśli za pośrednictwem formularza wyślesz nam umowy lub inne dokumenty w celu przeprowadzenia bezpłatnej analizy, Twoje dane będziemy przetwarzali na podstawie należytego wykonania umowy tj. na podstawie art. 6 ust 1 lit. b RODO.

  Więcej o bezpieczeństwie Twoich danych osobowych dowiesz się z naszej Polityki prywatności